Wrocławski Budżet Obywatelski 2015. Społeczna ewaluacja 18.11.15 Dyskusja 18.11.15 (środa), godz. 18, Beautiful Tube, wstęp bezpłatny 18.11.15 (Wednesday), 6 PM, Beautiful Tube, free admission

Wrocławski Budżet Obywatelski 2015 to 20 milionów złotych, 79 zwycięskich projektów i 168278 oddanych głosów.

Co jednak kryje się za tymi liczbami? Kim są ludzie, którzy zgłaszali projekty i odnieśli sukces? Jak działali i jak mobilizowali zwolenników? Jakie zmiany w społeczności Wrocławia powoduje Budżet Obywatelski? Co się udaje, a co wymaga poprawy? Jaka powinna być przyszłoroczna edycja tego przedsięwzięcia?

Muzeum Współczesne Wrocławia oraz Wrocławskie Forum Miejskie zapraszają na spotkanie podsumowujące tegoroczną edycję WBO. Razem z zaproszonymi gośćmi chcemy dokonać społecznej ewaluacji tego projektu.

W dyskusji weźmie udział Bartłomiej Świerczewski – dyrektor Biura ds. Partycypacji Urzędu Miejskiego, Piotr Szymański – przedstawiciel strony internetowej www.mojobywatelski.pl oraz liderzy wybranych zwycięskich projektów.

Prowadzenie: Bartek Lis i Tadeusz Mincer

Kurator debat Curator of the debates Bartek Lis Dodano: 5.11.15 Udostęnij: Facebook, Twitter
Spotkanie podsumowujące tegoroczną edycję WBO

Dyskusja z udziałem Bartłomieja Świerczewskiego, Piotra Szymańskiego oraz liderów wybranych zwycięskich projektów