WYSTAWA INTERAKTYWNA – SZCZEPIN W LUKRZE LUXUSU 10.05.13–09.10.13 Edukacja, Samoobsługowe Muzeum, Wystawa Instalacja na 2. piętrze,
wstęp bezpłatny
Installation on the second floor,
free admission

Równolegle z otwarciem wystawy „Magazyn LUXUS” odbędzie się czwarta odsłona projektu „Samoobsługowe Muzeum”. Interaktywna instalacja „Szczepin w lukrze Luxusu” jest wynikiem twórczego dialogu pomiędzy Grupą LUXUS, a Patrycją Mastej, autorką komponentów obrazu. Nieskrępowana zabawa wielkoformatowymi magnesami pozwoli na przećwiczenie swobody wyrazu właściwej artystom reprezentującym grupę. Na tle 32-metrowej panoramy odnajdziemy pejzaż otaczającego nas osiedla Szczepin. Ruchome elementy, za pomocą których będziemy mogli proponować niecodzienne aranżacje ulic i podwórek, przedstawiają pożądane przez ogół akcesoria, nie tylko reprezentujące luksus.

Dołącz się do nieograniczonej czasowo i twórczo zabawy. Przyjdź i wmieszaj LUXUS w zwyczajną rzeczywistość osiedla. Otwórz się na swobodne łączenie obrazów w nowe jakości. Ułóż z magnesów własny wizualny komentarz do doświadczeń zebranych podczas zwiedzania wystawy Grupy LUXUS. Możesz posłużyć się motywami wykorzystywanymi przez artystów budując trwale piękne torty lub wprowadzić w szare mury intensywności koloru i treści z pomocą szablonów, jak i zaproponować własną grę z ideą LUXUSU.

Zastanów się co dla Ciebie jest lub mogłoby być dobrem luksusowym. Czy luksus jest namacalny i przejawia się tylko jako określony zbiór przedmiotów godnych pożądania? Czy może tez być stanem ducha?

Instalacja jest dostępna na poziomie II, czynna w godzinach otwarcia MWW, wstęp wolny.

Dodano: 7.05.13 Udostęnij: Facebook, Twitter
SAMOOBSŁUGOWE MUZEUM

„Samoobsługowe Muzeum" to opracowywana cykliczne przez Patrycję Mastej przestrzeń interaktywnych wystaw opartych na koncepcji manualnego operowania obrazem.

Program realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
THE SELF-SERVICE MUSEUM

The cycle of exhibitions called "The Self-Service Museum" is an interactive
space cyclically elaborated by Patrycja Mastej that is based on the concept of manual playing with image.

The project is implemented with the funds of the Ministry of Culture and National Heritage.
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej fot. Patrycja Mastej photo: Patrycja Mastej fot. Patrycja Mastej photo: Patrycja Mastej fot. Patrycja Mastej photo: Patrycja Mastej fot. Patrycja Mastej photo: Patrycja Mastej fot. Patrycja Mastej photo: Patrycja Mastej fot. Patrycja Mastej photo: Patrycja Mastej fot. Patrycja Mastej photo: Patrycja Mastej fot. Patrycja Mastej photo: Patrycja Mastej fot. Patrycja Mastej photo: Patrycja Mastej