Szukaj,
,

BIP,
2 ręce, rozum i chęć – warsztaty z doradcą ogrodowym 17.06.16 wstęp bezpłatny, konieczna rejestracja

Do czego służy ogród i jak sobie poradzić z
brakiem miejsca na zieleń w życiu?
Zastanowimy się nad tym podczas warsztatu, a następnie wykonamy trochę inną donicę. Zabierz ze sobą
przyjaciela albo dwóch. Wykonane własnoręcznie donice będziecie mogli zabrać ze sobą
i postawić na balkonie, w miejscu pracy albo gdzieś, gdzie Waszym zdaniem brakuje zieleni.

Kto poprowadzi warsztaty?

Iga Solecka – doradca ogrodowy i architekt krajobrazu. Moją misją jest tworzenie ogrodów, które nie tylko będą spełniać potrzeby swoich właścicieli, ale także ich fantazje i zachcianki.
Marzę o sytuacji, w której wyborem nie będzie tylko wybór między opcją A i B z katalogu
sklepów ogrodowych. Chcesz, aby Twój ogród był miejscem gdzie czujesz się dobrze? Takie
rozwiązania wcale nie muszą być drogie.
To kwestia zmiany nastawienia.

Kiedy?
W piątek, 17 czerwca 2016r, godzina 17.00

Gdzie?
Dziedziniec za Muzeum Współczesnym Wrocław

Wstęp bezpłatny.

Jak mnie znaleźć?
Aby zapisać się na warsztaty napisz do mnie na adres iga.solecka@gmail.com lub zadzwoń
723 736 146. Znajdziesz mnie również na stronie www.igasolecka.pl, a także na Facebooku
pod nazwą Doradca ogrodowy.

Dodano:13.06.16 Udostępnij: Facebook, Twitter
Warsztaty odbywają się w ramach projektu "Nieużytki Sztuki" autorstwa Elżbiety Jabłońskiej, który dotyczy prowadzenia ogrodu społecznościowego na terenach przyległych do muzeum. Projekt jest próbą reinterpretacji pojawiających się w polskiej sztuce współczesnej wątków związanych z uprawą (Julita Wójcik, duet Kwiatuchi) z ideą zasiewów (Teresa Murak), a także ponownego zdefiniowania zasad partycypacji społecznej w przestrzeni sztuki. The workshop will be held as part of Elżbieta Jabłońska’s project “Wastelands of Art”, which focuses on keeping community gardens in areas adjacent to museums. The project is an attempt at reinterpreting those threads in Polish art that concern cultivation (Julita Wójcik, the Kwiatuchi duo), sowing (Teresa Murak), as well as redefining social participation in the space of art.