Szukaj,
,

BIP,
Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów 09.01.19 godz. 13.00–15.00, wstęp bezpłatny 1.00–3.00 pm, free admission

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują aktywne zwiedzanie wystawy oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

Styczniowe zajęcia będą okazją do zadania pytań o granice rzeźby. W pierwszej części zajęć poznamy najciekawsze przykłady twórczości artystów, którzy zmienili myślenie o tym, czym może być rzeźba. Czy światło i przestrzeń mogą być tworzywem rzeźbiarskim? Czy rzeźba musi naśladować znane nam formy? Czy rzeźba może powstać w fabryce? To tylko kilka pytań, które rozbudzą naszą wyobraźnię i przygotują do aktywnego zwiedzania wystawy Alojzego Gryta Czas – okruchy, fragmenty, znaki – wrocławskiego rzeźbiarza, znanego m.in. z projektu szklanej fontanny na rynku we Wrocławiu.

Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-53 lub 514 937 971
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie.

Dodano:11.12.18 Udostępnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ