Szukaj,
,

BIP,
Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów 20.02.19 (środa), godz. 13.00–15.00, wstęp bezpłatny (Wednesday), 1.00–3.00 pm, free admission

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują aktywne zwiedzanie wystawy oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

Lutowe zajęcia poświęcimy na aktywne zwiedzanie wystawy Superpozycje – indywidualnego pokazu prac Beaty Stankiewicz-Szczerbik. Podczas spotkania z artystką poznamy zarówno kulisy jej najnowszego projektu, jak i szerszy kontekst twórczości związanej z medium szkła artystycznego. Następnie, zainspirowani nowymi mediami, którymi Stankiewicz-Szczerbik chętnie posługuje się w swoim projekcie, wspólnie zastanowimy się nad rolą nowych technologii w naszym życiu.

Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-53 lub 514 937 971
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Dodano:31.01.19 Udostępnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ