Szukaj,

BIP,
Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów
— kwiecień
10.04.19 (środa), godz. 13.00–15.00, wstęp bezpłatny (Wednesday), 1.00–3.00 pm, free admission

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują aktywne zwiedzanie wystawy oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

Kwietniowe zajęcia Bliżej sztuki wypełni sztuka kobiet. Podczas wspólnego spaceru po wystawie Stany skupienia spojrzymy w oczy artystkom, które na różne sposoby tworzą i używają własnego wizerunku. Wybrane prace i doświadczenia twórczyń, będą dla nas pretekstem do dyskusji o postrzeganiu roli kobiety w społeczeństwie, samodefiniowaniu się artystek czy wreszcie mechanizmach percepcji kobiecego ciała.

Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-53 lub 514 937 971
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Dodano:29.03.19 Udostępnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ