Szukaj,
,

BIP,
Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów 10.03.18–14.03.18 wstęp bezpłatny free admission

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują oprowadzanie po wystawie oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

terminy zajęć:
10.03 (sobota), godz. 13.00–15.00
14.03 (środa), godz. 13.00–15.00
W marcu zwiedzimy wystawę Standby Painter – projekt stworzony przez intermedialnego izraelskiego artystę Amira Yatziva przy współudziale belgijskiego malarza Guya Slabbincka. Podczas zajęć, zastanowimy się nad znaczeniem i współczesnym statusem oryginału dzieła sztuki w oparciu o kilka przykładów, m.in. obraz Plażę w Pourville Claude’a Moneta skradziony niegdyś z Muzeum Narodowego w Poznaniu. W części warsztatowej, uczestnicy podzieleni na grupy, stworzą listę pożądanych przez siebie dzieł sztuki.

Szczegółowe informacje o tematach kolejnych spotkań wkrótce.

Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-59 lub 514 937 971
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie.

Dodano:28.02.18 Udostępnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ