Szukaj,
,

BIP,
Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów 11.04.18–14.04.18

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują oprowadzanie po wystawie oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

KWIECIEŃ
terminy zajęć:
11.04 (środa), godz. 13.00–15.00
14.04 (sobota), godz. 13.00–15.00

Kwietniowe zajęcia odbędą się na wystawie Huberta Humki Death Landscapes (Krajobrazy śmierci). Spotkanie będzie okazją do przyjrzenia się wartościom symbolicznym krajobrazu. W pierwszej części zajęć Seniorzy zapoznają się z pracami Dijkstry Rineke i Laury Paweli z kolekcji MWW, które dotykają tej tematyki. W części warsztatowej uczestnicy przywołają własne opowieści związane z ważnymi dla nich miejscami.

Szczegółowe informacje o tematach kolejnych spotkań wkrótce.

Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-53 lub 514 937 971
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie.

Dodano:13.03.18 Udostępnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ