Darmowe oprowadzania w języku włoskim 12.12.16–16.12.16 Będzie Jest Było, Edukacja, Wydarzenie specjalne wstęp bezpłatny, spotkanie przy kasie biletowej na poziomie 0 entrata gratuita, incontro alla biglietteria al piano terra / free admission, group meeting at the ticket office - ground floor

Znudzeni zwykłym, monotonnym, przypominającym lunatykowanie zwiedzaniem muzeum? Zainteresowani poszerzaniem wiedzy z zakresu współczesnych problemów mających bezpośredni wpływ na nasze życia, jak również poznawanie intrygującej wrocławskiej architektury?

Jeśli odpowiedzieliście na te pytania twierdząco, to mamy przyjemność zaprosić Was na oprowadzanie po Muzeum Współczesnym Wrocław, którego tematem będzie zarówno schron przeciwlotniczy (w którym mieści się muzeum) oraz wystawa prezentująca międzynarodową kolekcję sztuki współczesnej MWW pt. „Stosunki Pracy”.

Oprowadzania odbędą się:
12 grudnia (poniedziałek), godz. 16:00
14 grudnia (środa), godz. 18:00
15 grudnia (czwartek), godz. 18:00
16 grudnia (piątek), godz. 17:00

Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich, jednakże należy odebrać darmowe bilety w kasie, która będzie również służyć jako miejsce spotkania z przewodnikiem.

Dodano: 6.12.16 Udostęnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej