Szukaj,
,

BIP,
Potańcówka międzypokoleniowa / Dzień Seniora w MWW 15.09.18

Muzeum Współczesne Wrocław oraz uczestnicy zajęć Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów zapraszają do wspólnego świętowania Dni Seniora.

Zwiedzanie muzeum, warsztaty twórcze i potańcówka międzypokoleniowa – to tylko część atrakcji, które wspólnie przygotowaliśmy dla Państwa.

Po ubiegłorocznej, wspaniałej zabawie po raz kolejny dach Muzeum Współczesnego Wrocław wypełni muzyka i taniec.

Gospodarzami wydarzenia będą uczestnicy zajęć Bliżej sztuki, którzy wraz z DJ-em poprowadzą zabawę oraz zadbają o poczęstunek na imprezie.

Dni Seniora, inauguracja nowej edycji warsztatów Bliżej sztuki i ostatnie tygodnie lata – pretekstów do świętowania nie brakuje, ale najważniejszy powód, to chęć spędzenia wspólnie czasu i otwarcie przestrzeni MWW na niczym nieskrępowaną zabawę.

Podobnie jak rok temu, do wspólnego tańca zapraszamy wielbicieli dobrej zabawy w każdym wieku.

Harmonogram wydarzeń Dnia Seniora w MWW

— godz. 15.00–16.00
Warsztaty twórcze inspirowane wystawą
Praktyka okupacji dzieła. TIFF Festival 2018