MWW, pl. Strzegomski 2a, 53-681 Wrocław
Tel. 71 356 42 57, mww@muzeumwspolczesne.pl
Pon. 10.00-18.00, Wt. zamknięte, Śr.-Nd. 12.00-20.00
więcej
Ferie w MWW 24.02.14–27.02.14 Będzie Jest Było, Edukacja

Błysk, szelest i śmiech, tak jak kolorowe pióra, sztuczne kwiaty i połyskujące folie wypełnią przestrzeń MWW w ostatnim tygodniu ferii zimowych. Czterodniowy cykl warsztatów osnuty zostanie wokół wystawy „Domy srebrne jak namioty”, z której bogactwa będziemy czerpać twórcze inspiracje.
 
Nareszcie spełnimy marzenie o skonstruowaniu własnej kryjówki, w której schronimy się przed światem, by barwnie ożywiać dzikie konie, tańczyć przy dźwiękach komponowanych przez siebie melodii oraz zajadać się wyczarowanymi przez nas samych słodkościami.
 
W poniedziałek 24.02.14 Ferie w MWW zainaugurujemy wspólnym puszczaniem latawców z dachu MWW. Zapraszamy wszystkich chętnych, również dorosłych!
 
Ferie zimowe w MWW mają charakter warsztatów integracyjnych, podczas których będziemy uczyć się pracy w różnorodnej kulturowo grupie
– w warsztatach wezmą udział także dzieci romskie (podopieczni Stowarzyszenia Nomada).
Na cykl zajęć składać się będzie szereg aktywności twórczych takich jak zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne oraz kulinarne ( w programie min. konstruowanie kolorowej kryjówki; tłusty czwartek w praktyce, czyli sami pieczemy i jemy; tańce rodem z Bollywood).
 
Zajęcia odbywać się będą od godziny 15.00 do 18.00, od poniedziałku do czwartku; przeznaczone są dla dzieci w wieku 8 – 11 lat.
 
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 
Ilość miejsc ograniczona.
 
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: edukacja@muzeumwspolczesne.pl
 
Patroni medialni:
 

 

 
 

Dodano: 13.02.14 Udostęnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej
Zamknij
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej Zamknij