Szukaj,
,

BIP,
Każda z nas już to ma. Warsztaty wzmacniające dla kobiet 06.04.19 (sobota), godz. 12.00–16.00, 1 piętro, wstęp bezpłatny (Saturday), 12.00–4.00 pm, 1st floor, admission free

UWAGA nie ma już wolnych miejsc na warsztaty

Gdzie tkwi moja siła?
Jaka jest moja tożsamość?
Jaki wpływ na moje poczucie pewności siebie i sprawczości mają relacje społeczne czy sytuacja polityczno-ekonomiczna?
Jak rozpoznać sytuacje, gdy moje granice zostają przekroczone?

Brzmi znajomo?

To część pytań stawianych przez artystki na wystawie Stany skupienia, pytań, które często pojawiają się w życiu każdej z nas. Zmierzymy się z nimi wspólnie podczas warsztatów z Leną Bielską.

Punktem wyjścia procesu rozwojowego będzie założenie, że każda z nas ma już w sobie wszystko czego potrzeba: potencjał, siłę, pewność działań i niepowtarzalność osobowości. Jedynie socjalizacja, proces wzrastania, doświadczanie różnych aspektów życia codziennego, relacje społeczne i siatka opresji socjo-ekonomicznych, w które jesteśmy uwikłane sprawiają, że czasem zatracamy siłę wewnętrzną, poczucie sprawczości i decyzyjności.

Warsztat, oparty o metody WenDo, body to brain oraz dramę stosowaną, będzie okazją do wykonania kilku kroków do przodu na drodze odnajdywania w sobie tego, czego sama najbardziej potrzebujesz.

Do udziału w warsztatach zapraszamy szczególnie te z Was, które chcą odnaleźć w sobie spójną i asertywną komunikację, umiejętność rozpoznawania i diagnozowania sytuacji przekraczania granic oraz reagowania w momentach silnego stresu i paniki, wzmocnienie pewności siebie, a także dbałość o własne zasoby energetyczne.

Lena Bielska – Trenerka Siły i Rozwoju – certyfikowana trenerka WenDo, trenerka antydyskryminacyjna i Consent, trenerka dramy stosowanej I stopnia. Założycielka i prezeska Fundacji HerStory, gdzie zajmuje się historią i herstorią mówioną, edukacją antydyskryminacyjną i wielokulturową. Przewodniczka i edukatorka herstoryczna, autorka publikacji herstorycznych. Założycielka start up’u Brzydkie Słowa (Brzydkie Słowa / Dirty Words), autorka podcastów o tematyce feministycznej i queerowej. Założycielka i artystka feministyczno-queerowego projektu teatralnego Rewolucje. Prowadzi procesy grupowe i indywidualne.

Wydarzenie towarzyszące wystawie Stany skupienia. Więcej informacji o wystawie >>>

Warsztat jest przeznaczony dla kobiet pełnoletnich.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które chcą wziąć udział w warsztatach, prosimy o wypełnienie ankiety >>>

Dodano:25.03.19 Udostępnij: Facebook, Twitter
Warsztat jest przeznaczony
dla kobiet pełnoletnich.