Szukaj,
,

BIP,
Odbiór pogłębiony vol. 1 / Szczurołap 15.06.18–20.07.18

Mniej znaczy więcej – zainspirowani nieśmiertelnym hasłem niemieckiego modernisty, zapraszamy na kameralne spotkania w przestrzeni wystaw czasowych MWW.

W jednym dniu każdego tygodnia nasze mediatorki i mediatorzy, gotowi do dyskusji i odpowiedzi na pytania – będą czekać na Was przy wybranych przez siebie pracach.

Pogłębiony odbiór to rozgrzewka przed samodzielnym zwiedzaniem ekspozycji, zachęta do zadawania pytań i uważnego przyglądania się poszczególnym dziełom na wystawie.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

— 15.06 (piątek), godz. 12.00–20.00
Kasia Świerc opowie o pracy Hiena Przemysława Branasa

— 21.06 (czwartek), godz. 12.00–20.00
Kuba Wójcik opowie o pracy Jeździec Andrzeja Wróblewskiego

— 1.07 (sobota), godz. 12.00–20.00
Karolina Salamon opowie o pracy Czy twój umysł jest pełen dobroci Elżbiety Jabłońskiej

— 6.07 (piątek), godz. 12.00–20.00
Wojtek Skibicki opowie o pracy Moria Richarda Moose’a

20.07 (piątek) godz. 12.00–20.00
Kasia Świerc opowie o pracy Łóżko Katarzyny Malejki
Jakub Wójcik opowie o pracy Hero Rafała Wilka

MEDIATORKI I MEDIATORZY

Kasia Świerc – studiuje historię sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowo Mediację Sztuki Współczesnej na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Interesuje się surrealizmem, body artem i sztuką kobiecą. Ciekawią ją badania psychoanalityczne i oddziaływanie emocjonalne sztuki. Od roku i dziewięciu miesięcy jest opiekunką ekspozycji w MWW.

Kuba Wójcik – studiuje malarstwo na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jest żywo zainteresowany historią, polityką i duchowością. Ceni sztukę dawnych mistrzów oraz malarstwo XX-wieczne, zwłaszcza Cézanne’a i Bonnarda. Od półtora roku jest opiekunem ekspozycji MWW.

Karolina Salamon – studiuje historię sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie przygotowuje pracę magisterską na temat polskiego rysunku satyrycznego. Interesuje się sztuką współczesną oraz szeroko pojętym rysunkiem. Od półtora roku jest opiekunką ekspozycji w MWW.

Wojtek Skibicki – absolwent historii sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz student mediacji sztuki na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie przygotowuje dyplom w Pracowni Fotografii Intermedialnej oraz w Pracowni Słowa i Obrazu. Interesuje się sztuką współczesną, a w szczególności fotografią dokumentalną i projektami społecznymi. W swoich działaniach koncentruje się na duchowości, wykluczeniu oraz filozofii dialogu. Od dwóch lat jest opiekunem ekspozycji w MWW.

Więcej informacji o pracach prezentowanych na wystawie Szczurołap >>>

Dodano:14.06.18 Udostępnij: Facebook, Twitter
fot. Małgorzata Kujda photo by Małgorzata Kujda
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ