Opowiedz mi Parksa. Warsztaty sensualne 28.06.17 Edukacja, Projekty społeczne, Warsztaty (środa), godz. 18:00, 5. piętro, przestrzeń wystawy (Wednesday), 6 PM, level 5, exhibition space

„Aparat to moja broń” – taki tytuł nosi jedna z fotograficznych wystaw, które aktualnie można oglądać w Muzeum Współczesnym Wrocław. Autorem zdjęć jest czarnoskóry artysta Gordon Parks, a problemy/tematy na niej poruszone dotykają między innymi zagadnień związanych z walką, z segregacją rasową, dyskryminacją i ruchami obywatelskimi.

W trakcie warsztatu postaramy się opowiedzieć Wam przedstawiony świat posługując się słowem i dźwiękiem. Jeśli jesteście ciekawi, jak jeszcze – pozawzrokowo – można doświadczać tego wizualnego medium, zapraszamy na warsztaty.

Prowadzenie:
Magdalena Skowrońska i Bartek Lis

Kurator projektów społecznych Curator of public programme Bartek Lis Dodano: 14.06.17 Udostęnij: Facebook, Twitter
Obowiązują zapisy (do 27.6.17):
b.lis@muzeumwspolczesne.pl

Liczba miejsc ograniczona

Szczególnie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością wzroku
Prior registration required (by 27.6.17):
b.lis@muzeumwspolczesne.pl

Limited enrolment

We invite especially visually-impaired people