Opowiedz mi Parksa. Warsztaty sensualne 08.02.16–25.07.16

„Aparat to moja broń” – taki tytuł nosi jedna z fotograficznych wystaw, które aktualnie można oglądać w Muzeum Współczesnym Wrocław. Autorem zdjęć jest czarnoskóry artysta Gordon Parks, a problemy/tematy na niej poruszone dotykają między innymi zagadnień związanych z walką, z segregacją rasową, dyskryminacją i ruchami obywatelskimi.

W trakcie warsztatu postaramy się opowiedzieć Wam przedstawiony świat posługując się słowem i dźwiękiem. Jeśli jesteście ciekawi, jak jeszcze – pozawzrokowo – można doświadczać tego wizualnego medium, zapraszamy na warsztaty.

Prowadzenie:
Magdalena Skowrońska i Bartek Lis