Szukaj,
,

BIP,
Oprowadzania dla uczniów klas i szkół artystycznych

Sztuka to wasza pasja i oprócz zajęć w klasie czy pracowni chcielibyście uczestniczyć w ciekawych lekcjach muzealnych? Macie ochotę na realne doświadczanie sztuki i podziwianie prac znanych artystów nie tylko na ekranie komputera? Nauka poprzez dobrą zabawę i obcowanie ze sztuką jest najbardziej efektywna i z pewnością najciekawsza! Dlatego zapraszamy wszystkich uczniów klas i szkół artystycznych na aktywne oprowadzania po czasowych wystawach w MWW.

Aktywne oprowadzanie dla szkół artystycznych obejmuje: przejście przez wszystkie piętra schronu, podczas których opowiemy o historii, architekturze, specyfice budynku, zobaczymy wystawy stałe i czasowe, a na dachu będziemy podziwiać panoramę Wrocławia. Następnie, uczestnicy dostaną karty z questami muzealnymi, w których znajdą się pytania dotyczące wybranej ekspozycji czasowej (na której skupimy największą uwagę) dostosowane do poziomu uczniów szkół artystycznych. Po skończonej grze, w przestrzeni Beautiful Tube wspólnie przedyskutujemy odpowiedzi na pytania z questów.

Oprowadzania realizujemy w dniach:
poniedziałki 10.00–16.00,
środy, czwartki, piątki 12.00–16.00.

Kontakt:
e-mail: edukacja[at]muzeumwspolczesne.pl

Dodano:20.12.17 Udostępnij: Facebook, Twitter
fot. Małgorzata Kujda photo by Małgorzata Kujda
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ