Szukaj,
,

BIP,
Oprowadzanie kuratorskie: “Gordon Parks. Aparat to moja broń” 20.08.17 (niedziela), godz. 15:00, 5. piętro, wstęp bezpłatny (Sunday), 3 PM, 5th floor, free admission

Fotografie Gordona Parksa mogą dziś przywrócić wiarę w obraz i jego sens. Przybliżają także historię XX wieku — przemian zachodzących nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Potrzebują jedynie kontekstu. Jednak najbardziej wymagają od widza wczytania się, ciekawości świata. Parks całe życie walczył z uprzedzeniami i udowadniał, że nawet najmniejsza zmiana jest warta podjęcia wysiłku. Mamy wybór, trzeba go tylko dokonać.

W niedzielę 20 sierpnia o godz. 15:00 w przestrzeni wystawy „Gordon Parks: Aparat to moja broń” na poziomie 5 schronu przy Pl. Strzegomskim 2a odbędzie się oprowadzanie kuratorskie Pawła Bąkowskiego.

Oprowadzanie kuratorskie jest bezpłatne – zapraszamy!

Więcej informacji o wystawie >>>

Dodano:24.07.17 Udostępnij: Facebook, Twitter