Picture book lab / spotkanie w ogrodzie 26.06.17

PICTURE BOOK LAB
to miejsce swobodnej wymiany pomysłów, inspiracji, dzielenia się wiedzą i oczywiście “perełkami” wydawniczymi.

▼ czas: 26.06.2017 (poniedziałek) godz. 17:00
▼ miejsce: ogród za Muzeum Współczesnym Wrocław, pl. Strzegomski 2a
▼ wstęp wolny

Zanurzmy się razem w książkach obrazkowych w otoczeniu zieleni!

Na kolejnym Picture book lab wspólnie rozsiądziemy się na leżakach i miękkich dywanach, skosztujemy domowego ciasta i oddamy się rozmowom, które krążyć będą nie tylko wokół książek.

Na spotkanie zapraszamy fanów / miłośników / przyjaciół książki obrazkowej w każdym wieku – na wszystkich czekać będą wyjątkowe książki, a na młodszych uczestników zabawy na długieeeej rolce papieru rozciągniętej na chodniku.

Zabierzcie także swoje książki, bardzo chętnie na nie “popatrzymy”.

————————————————————
Spotkanie zawdzięczamy:

Książki do patrzenia to interdyscyplinarny projekt poświęcony książce obrazkowej i ilustrowanej. Ta wspólna inicjatywa wrocławskich psychologów, pedagogów, artystów i bibliotekarzy ma na celu uwrażliwienie zarówno dzieci, jak i dorosłych, na uważne doświadczanie świata obrazów. Tym najbliższym, nie tylko fizycznie, jest świat znaczeń zamknięty w książce. Tworząc przestrzeń wymiany myśli i działań, chcemy go wspólnie otworzyć.

Więcej informacji o projekcie: tutaj
Facebook: Książki do patrzenia

Swój księgozbiór udostępni nam Pani Kasia Bury