Początek lata z Rozrusznikiem Wystaw. 03.07.13 Będzie Jest Było, Edukacja, Rozrusznik wystaw g. 10.00, wstęp wolny 10 A.M., free admission

Artystyczny piknik przy MWW.

Zapraszamy do świętowania początku wakacji w MWW wraz z Rozrusznikiem Wystaw, w ramach którego animujemy wystawy również w tygodniu. Rozpoczęcie lata w muzeum uhonorujemy artystycznym piknikiem, który wypełnią rozmaite działania edukacyjne.

Co się kryje w cieniu schronu? Na to pytanie odpowiemy podczas działań warsztatowych „W cieniu schronu”. Umiejscowiony na chodniku przed muzeum cień zostanie okiełznany w kolorową formę, którą intuicyjnie wypełnimy wyobrażonymi przedstawieniami. Dla uczestników pikniku zaplanowaliśmy również zabawę mikserem światów, tworzenie przestrzennych instalacji z gotowych przedmiotów oraz wizytę w Samoobsługowym Muzeum, którego aktualna edycja to „Szczepin w lukrze LUXUSu”, autorstwa Patrycji Mastej. Podczas zwiedzania wystawy grupy LUXUS porozmawiamy o tym, czym jest luksus i dlaczego schron zamienił się w magazyn.

W programie działań:

- malowanie cienia schronu

- przestrzenny luksus – budowanie instalacji z „przedmiotów luksusowych”

- mikser Światów

- zabawa interaktywną instalacją „Szczepin w lukrze LUXUSu” z cyklu Samoobsługowe Muzeum

- zwiedzanie wystawy grupy LUXUS

Patroni medialni:

Dodano: 24.06.13 Udostęnij: Facebook, Twitter
Zapraszamy zarówno przedszkola, jak i indywidualnych zwiedzających.

Więcej informacji: edukacja@muzeumwspolczesne.pl
71 356 42 53 / 516556745
We welcome both nursery schools and individual visitors.

More info: edukacja@muzeumwspolczesne.pl
71 356 42 53 / 516556745
"W cieniu schronu" “In the Shadow of Bunker” fot. Diana Przybylska phot: Diana Przybylska fot. Diana Przybylska phot: Diana Przybylska fot. Diana Przybylska phot: Diana Przybylska