Szukaj,
,

BIP,
Powrót do korzeni. Integracyjne warsztaty sensualne 27.04.16 27.04.16 (środa), godz. 18, przestrzeń wystawy, poziom 2, wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy 27.04.16 (Wednesday), 6 PM, free admission, prior registration is necessary

Żyjemy w świecie, w którym jesteśmy codziennie atakowani licznymi bodźcami. W tym sensualnym chaosie nasze odczuwanie świata zewnętrznego się stępia. A gdyby tak na chwilę się zatrzymać i zejść pod ziemię? Może byłby to dobry pretekst do tego, by w ciszy, większym skupieniu i uwadze na zmysły przeżywać samego siebie? Pobawić wyobraźnią, dźwiękami i zapachami.

Warsztat wokół interaktywnej instalacji Patrycji Mastej „W Ziemi” będzie próbą odcięcia się od wizualności, wsłuchania w swój wewnętrzny rytm i puls Ziemi.

Jeżeli jesteście gotowi do tego, by zejść głęboko pod ziemię – zapraszamy!

Szczególnie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością wzroku.
Zapisy (od 15 do 25 kwietnia): b.lis@muzeumwspolczesne.pl (liczba miejsc ograniczona)

Dodano:15.04.16 Udostępnij: Facebook, Twitter
Integracyjne warsztaty sensualne w przestrzeni wystawy Patrycji Mastej „W Ziemi”

Prowadzenie:
Magdalena Skowrońska i Bartek Lis
Integration-sensual workshop in the space of Patrycja Mastej’s exhibition “In the Earth”

Instructors:
Magdalena Skowrońska and Bartek Lis