Przestrzeń do. Warsztaty dla dzieci 28.09.16 Edukacja, Warsztaty

Czym jest przestrzeń? Do czego służy i jak się ją wykorzystuje? Jak zmienić jej wygląd, tak by pozostawić funkcję? Podczas warsztatów poznamy prace współczesnych artystów i architektów, którzy pracują ze zmianą znaczenia przestrzeni i miejsca. Odwiedzimy także ciemne wnętrze instalacji interaktywnej “W Ziemi”, wejdziemy na ekspozycję wystawy “Stosunki pracy” i poznamy różne zakamarki schronu. Następnie zakomponujemy warsztatową przestrzeń na nowo, tak by nadać jej wymyśloną przez nas funkcję.

Warsztat stanowi przygotowanie do październikowych zajęć z projektantami z grupy Witamina D, odbywających się w ramach projektu “KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń”.

Prowadząca:
Magdalena Skowrońska – trenerka sztuki, kuratorka Programu Edukacyjnego Muzeum Współczesnego Wrocław.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Formularz zgłoszeniowy >>>

Projekt “KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dodano: 20.09.16 Udostęnij: Facebook, Twitter
Termin:
28 września 2016 (środa)

Godzina:

Etap:
DOŚWIADCZANIE

Grupa tematyczna:
DESIGN

Wiek dzieci:
7–10 lat

Miejsce:
Muzeum Współczesne Wrocław