INNE SPOJRZENIE. Integracyjne warsztaty sensualne 07.10.15 Rozrusznik wystaw, Warsztaty 7.10.15 (środa), godz. 17, wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy 7.10.15 (Wednesday), 5 PM, free admission, prior registration is necessary

Zapraszamy do wzięcia udziału w sensualnej – angażującej różne zmysły – wyprawie w świat współczesnej sztuki chorwackiej. Chcesz się dowiedzieć więcej na czym polega niezwykłość świata przedstawianego przez bałkańskich artystów – koniecznie zaplanuj wizytę w naszym Muzeum.

Szczególnie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością wzroku. Zapewniamy pomoc w dotarciu na miejsce warsztatu.

W programie miedzy innymi – zwiedzanie wystawy oraz audiodeskrypcja wybranych prac.

Prowadzenie: Bartek Lis i Magdalena Skowrońska

Wstęp bezpłatny.
Obowiązują zapisy: b.lis@muzeumwspolczesne.pl (liczba miejsc ograniczona).
Zgłoszenia przyjmujemy do 5.10.15.

Dodano: 23.09.15 Udostęnij: Facebook, Twitter
INNE SPOJRZENIE.
Integracyjne warsztaty sensualne wokół wystawy „Nowa sztuka dla nowego społeczeństwa”
A DIFFERENT LOOK.