“Nic nie jest takie, jak nam się wydaje”. Warsztaty integracyjne 16.11.16 Projekty społeczne, Rozrusznik wystaw, Warsztaty (czwartek), godz. 17:00 (Thursday), 5 PM

“Stosunki pracy” to najnowsza wystawa, którą otworzyliśmy w Muzeum Współczesnym Wrocław w czerwcu tego roku. Na dwóch piętrach przedstawiamy wybrane prace z naszej międzynarodowej kolekcji sztuki współczesnej, które opowiadają o wielorakich, współczesnych wątkach dotyczących świata pracy. Podczas dwugodzinnego warsztatu, do wzięcia w którym tradycyjnie zapraszamy wszystkich, niezależnie od rodzaju niepełnosprawności, przyjrzymy się wybranym pracom. Spróbujemy zastanowić się nad tym, czym jest dzisiaj praca, jaką jest wartością i jakie różne tematy, czasami najmniej oczywiste, wiążą się z tym zagadnieniem.

Prowadzenie:
Magdalena Skowrońska – kuratorka programów edukacyjnych MWW, historyczka sztuki, psycholożka
Bartek Lis – kurator projektów społecznych MWW, animator kultury, socjolog

Dodano: 26.09.16 Udostęnij: Facebook, Twitter
"Nic nie jest takie, jak nam się wydaje"
Sensualna podróż po wystawie "Stosunki pracy"
Warsztaty integracyjne

wstęp bezpłatny
obowiązują wcześniejsze zapisy
(do 14.11)
na adres e-mail:
b.lis@muzeumwspolczesne.pl