Szukaj,
,

BIP,
ZASOBY ZABLOKOWANE / ĆWICZENIA z Pauliną Czapską 08.09.17 (piątek), godz. 12:00–17.00, 5 piętro, wstęp bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. obowiązują zapisy

Coś Cię blokuje? Masz wrażenie, że dobre pomysły zbyt długo pozostają tylko pomysłami?

Zapraszamy do wspólnego ćwiczenia i poszukiwania sposobów na radzenie sobie z twórczymi blokadami. Przyjrzenia się swoim strategiom działania. Inwentaryzacji osobistych zasobów twórczych. Gimnastyki myślenia.

Zgłoś się do udziału w warsztacie jeśli:
• szukasz impulsu, żeby odblokować swój potencjał twórczy,
• chcesz poznać sposoby na blokady towarzyszące różnym etapom pracy twórczej,
• potrzebujesz rozpoznać swoje zasoby i mocne strony,
• chcesz podzielić się swoim komentarzem do wystawy „Zablokowane”.

Wstęp bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona.

Wypełnij ankietę i zgłoś swój udział >>>

Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2017.

Warsztat ZASOBY ZABLOKOWANE / ĆWICZENIA towarzyszy wystawie ZABLOKOWANE.

INFORMACJE O PROWADZĄCEJ:
Paulina Czapska – edukatorka, art coach, terapeutka w trakcie szkolenia i mama. Współtworzy projekty: Zawód: Artystka – ćwiczenia z pracą, serię „Ćwiczenia z”, „Artystka w Kryzysie”.
www.futuresimple.pl

Dodano:25.08.17 Udostępnij: Facebook, Twitter