BAW! Baby Art Walk Wrocław 21.04.16 Wydarzenie specjalne (czwartek), godz. 13.00, poziom 2, wstęp bezpłatny (Thursday), 1 PM, 2 floor, admission free

Fundacja Art Transparent i Muzeum Współczesne Wrocław zapraszają na kolejny spacer z cyklu Baby Art Walk po Wrocławiu.

Jesteś młodą mamą, albo młodym tatą? Niedawno mały dzidziuś przewrócił Ci życie do góry nogami? Masz ochotę wyrwać się na chwilę z zaklętego kręgu dom-lekarz-spożywczak-apteka? Tęsknisz za swoim dawnym życiem i zastanawiasz się, kiedy znów wyjdziesz z domu i zrobisz coś ciekawego? To świetnie! Właśnie trafiłeś na dobrą inicjatywę!

„BAW! Baby Art Walk” to wspólne spacery i odwiedziny w wrocławskich instytucjach kultury, galeriach, muzach etc. oraz spotkania z artystami lub oprowadzania kuratorskie po aktualnych wystawach. Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkania ze sztuką. Razem będziemy zwiedzać wystawy, dyskutować o współczesnych problemach, a czasem po prostu pójdziemy na kawę i pogadamy o wesołym losie rodzica.

Podczas wizyty w Muzeum Współczesnym Wrocław zanurzymy się w interaktywnej instalacji „W Ziemi” autorstwa Patrycji Mastej oraz wysłuchamy opowieści (np. ludu Hopi zamieszkującego do dziś tereny Ameryki Płn.), które będą dotyczyły ziemi, stworzenia świata i ciemności. Razem pobudzimy zmysły, odprężymy się i wysłuchamy opowieści ukrytych w ciemnościach, a następnie pójdziemy do muzealnej kawiarni, by w miłej atmosferze porozmawiać o tym, co nas aktualnie zajmuje.

Spacery „BAW! Baby Art Walk” odbywają się w miejscach, do których można dotrzeć z wózkiem, są wolne od samochodów i chodzące dziecko może w okolicy bezpiecznie pobiegać.

Więcej informacji o instalacji “W Ziemi” >>>

Menedżerka projektu Project manager Karolina Bieniek Dodano: 13.04.16 Udostęnij: Facebook, Twitter