Głosuj na projekt Koło Muzeum — Nr. 386 15.09.14–29.09.14 Wydarzenie specjalne

Na projekt modernizacji pl. Strzegomskiego głosujemy od 15 do 29 września 2014 r. na stronie wrocławskiego budżetu obywatelskiego: projekt nr 386 – http://goo.gl/Sl84lK

Cele które nam przyświecają:

Pragniemy uspołecznić przestrzeń pl. Strzegomskiego we Wrocławiu. Dziś to zbiór przypadkowych form, a całe miejsce otoczone jest z trzech stron ruchliwymi ulicami. Chcemy stworzyć miejsce przyjazne mieszkańcom okolicy, pracownikom pobliskich biur, emerytom, rodzinom i turystom, którzy odwiedzają Muzeum Współczesne Wrocław. Miejsce, gdzie przyjemnie będzie przyjść i odpocząć.

Posługując się formą koła, chcemy zróżnicować powierzchnię placu, stworzyć miejsca zielone, elementy małej architektury i meble miejskie. Nowe oświetlenie sprawi, że przestrzeń ta będzie bezpieczna również w nocy i dostępna dla wszystkich Wrocławian.

Dodano: 12.09.14 Udostęnij: Facebook, Twitter
Głosować będzie można elektronicznie pod adresem - Wrocławski Budżet Obywatelski: www.wroclaw.pl/wroclawski-budzet-obywatelski lub tradycyjnie na kartach do głosowania, wypełniając wniosek i wrzucając go do urny w Centrach Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego (od godz. 8.00 do godz.17.15) przy:

ul. G. Zapolskiej 4
pl. Nowy Targ 1-8
ul. W. Bogusławskiego 8,10
al. M. Kromera 44

Projekt stworzyli studenci architektury z Wrocławia i Gliwic: Dominika Mączka, Hanna Skąpska, Helena Tyniec, Magdalena Orzeł, Marcin Derej i Filip Potoczek, w ramach warsztatów Wspólne Miasto

PROJEKT WSPIERAJĄ: Muzeum Współczesne Wrocław, Bank Crédit Agricole, Archicom, DOMEX-BUD, Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie z Filią we Wrocławiu i Fundacja Miejska

Serdecznie zapraszamy do głosowania!