Jestem stąd. Rozmowy przy zdjęciach 20.07.16 Dyskusja, Wydarzenie specjalne (środa), godz. 18.00, poziom 0, przestrzeń wokół windy, wstęp bezpłatny (Wednesday), 6 PM, level 0, area near the lift, free admission

Rozmowy przy zdjęciach. Spotkanie z Krzyśkiem Orłowskim – autorem fotograficznej wystawy “Jestem stąd”. O tutejszości, dorastaniu, wspomnieniach i rodzinności.

Zapraszamy na rozmowę również o tym, czego na zdjęciach nie widać. Zaglądamy poza kadr – podyskutujemy z “Orłem” o tym, czego na fotografiach nie ma, o innych projektach i o tym, czy trudno jest “być stamtąd”.
Uwaga – autor podczas spotkania przedstawi także inne swoje zdjęcia!

Prowadzenie: Bartek Lis

Wydarzenie towarzyszy wystawie: “Jestem stąd” – Krzysiek Orłowski