“Komfort jest utopią?!” — dyskusja i oprowadzanie kuratorskie po wystawie “Czuj się jak u siebie” 26.09.13 Wydarzenie specjalne, Wystawa Czwartek, godz. 17.00 poziom Woliery (V piętro)

Po ekspozycji: “Czuj się jak u siebie” oprowadzą jej twórcy, a każdy z nich zaproponuje własną ścieżkę zwiedzania.

Będzie można przyłączyć się do wybranej przez siebie osoby i dzięki temu zbliżyć się do jej własnego postrzegania kolektywnej pracy kuratorskiej – zarówno jej przebiegu, jak i skutków. Każdy nakreśli też indywidualne spektrum poruszanych w zbiorowej wystawie problemów.

Wnioski i pytania płynące z tych odbywających się równolegle oprowadzań spróbujemy skonfrontować wspólnie podczas dyskusji.

Będziemy się zastanawiać nad znaczeniem pracy grupowej, rolą MWW w kreowaniu życia artystycznego i społecznego, wpływem przestrzeni na procesy twórcze oraz nad odnajdywaniem komfortu.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w nasze działanie.

Dokumentację i efekty spotkania zamieścimy na blogu: czujsiejakusiebie.blogspot.com

Dodano: 24.09.13 Udostęnij: Facebook, Twitter
Wystawa “Czuj się jak u siebie”