Koncert zespołu Pole 27.08.15 Koncert, Projekty społeczne, Wydarzenie specjalne 27.8.15 (czwartek), godz. 20, dach MWW, wstęp wolny 27.8.15 (Thursday), 8 PM, MWW roof, admission free

Zapraszamy na ostatni koncert sceny muzycznej towarzyszące wystawie „Vot ken you mach?”, która do 31 sierpnia jest prezentowana w Muzeum Współczesnym Wrocław.

27 sierpnia o godz. 20 na dachu MWW zagra zespół Pole. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wejściówki nie obowiązują.

Pole to warszawskie trio stworzone w 2012 roku przez perkusistę Janka Młynarskiego razem z Piotrem Zabrodzkim na gitarze basowej i Michałem Górczyńskim na klarnecie.

Głównym założeniem formacji jest tworzenie muzyki na bazie improwizacji, próba fotograficznego zatrzymania momentu w czasie i interakcja.
Silną inspirację dla tria stanowi polska muzyka ludowa, muzyka klezemerska, afrobeat jak też awangardowa współczesna elektronika, minimalizm czy produkcje chicagowskiej wytwórni Planet Mu. Istotą muzyki Pola jest próba odnalezienia wspólnego mianownika dla tych pozornie odległych światów.

Dodano: 19.08.15 Udostęnij: Facebook, Twitter
Koncert zespołu Pole - wydarzenie towarzyszące wystawie "Vot ken you mach?"

27.8.15, godz. 20.30, dach MWW

wstęp wolny