Nie zaczynaj Świąt bez sztuki! – Konkurs z nagrodami 23.11.15–21.12.15 Wydarzenie specjalne

Od poniedziałku 23 listopada aż do 21 grudnia 2015 na naszym Facebooku będziemy publikować pytania dotyczące działalności Muzeum Współczesnego Wrocław.

Pytań spodziewajcie się w każdy poniedziałek i kolejny czwartek o godz. 10. Będą to zagadki związane z realizowanymi przez nas projektami społecznymi, wystawami, programem edukacyjnym oraz wydarzeniami specjalnymi.

Po ogłoszeniu pytania czekamy na Wasze odpowiedzi, które prześlijcie tego samego dnia na adres mailowy: konkurs@muzeumwspolczesne.pl. Kto pierwszy, ten wygrywa!

Dla zwycięzców mamy NAGRODY >>> – świąteczne zestawy – książki i plakaty, wszystko „made in MWW”. Idealna niespodzianka dla Was lub Waszych bliskich.

Postaraliśmy się też o godny finał – w grudniu, po zakończeniu zabawy, z grona wszystkich uczestników wylosujemy osoby, które otrzymają całoroczne wejściówki na wydarzenia organizowane w MWW w 2016 roku!

Szukając odpowiedzi na zadane pytania, zachęcamy do korzystania z naszej strony internetowej. Tam znajdziecie… wszystko!

Dodano: 19.11.15 Udostęnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej