Międzynarodowy Przegląd Sztuki Wideo THE 02 07.06.14 Warsztaty, Wydarzenie specjalne (Sobota), godz. 17.00, Beautiful Tube, wstęp bezpłatny (Saturday), 5:00 PM, Beautiful Tube, free admission

Celem Przeglądu Sztuki Wideo THE 02 jest prezentacja szerszej publiczności różnych form posługiwania się obrazem ruchomym w kreowaniu komunikatu artystycznego.

Formuła wydarzenia obejmuje pokaz specjalny filmów uznanych artystów, takich jak Roger Ballen czy Salla Tykkä, oraz pokaz konkursowy składający się z prac wybranych spośród nadesłanych zgłoszeń. Na konkurs wpłynęło 656 portfolio od młodych twórców z całego świata. Jury, w którego skład weszli Katarzyna Kozyra, Kasumi, Konrad Kuzyszyn, Casilda Sanchez, Artur Tajber oraz Zoran Todorović, wyłoniło najciekawszy utwór wideo.

Dodano: 30.05.14 Udostęnij: Facebook, Twitter
Projekcje w 21 galeriach i muzeach sztuki w Polsce

Wstęp na wszystkie projekcje bezpłatny

Patroni medialni:

Aktivist, Filmweb, Notes na 6 tygodni, Obieg, O.pl, TVP Kultura
Screenings at 21 galleries and art museums all over Poland

Free admission to all the screenings

Media patrons:

Aktivist, Filmweb, Notes na 6 tygodni, Obieg, O.pl, TVP Kultura