Noc Muzeów 2015 16.05.15 Warsztaty, Wydarzenie specjalne godz. 18:00- 0:00, wstęp bezpłatny

Na tę wyjątkową noc zaplanowaliśmy dla Was warsztaty, wyjątkową akcję artystyczną, oprowadzanie kuratorskie, zabawę interaktywną instalacją i oczywiście bezpłatny wstęp na wystawy. To wszystko dawkowane będzie odpowiednio aż do północy! Oto godzinowy rozkład jazdy:

18:00 -19.30
Oprowadzanie kuratorskie po wystawie “Miękkie kody. Tendencje konceptualne w sztuce słowackiej” – kurator: Vladimir Beskid
III i IV poziom, przestrzeń wystawy

19.00-19.45 oraz 20.00-20.45
“Warsztaty z wygłupiania” – pokażemy jak śmiało można zachowywać się w muzeum – prowadzenie: Fear No Art
I poziom, Beautiful Tube

18:00 – 21:00
Warsztaty “Galaktyka”
Zapraszamy do „Galaktyki” – na warsztaty twórcze dla małych i dużych, podczas których zmienimy przestrzeń kolorowej Tuby w migocące w ciemności skupisko niezwykłych ciał niebieskich.
I poziom, przestrzeń edukacyjna

Zabawa interaktywną instalacją “Uzewnętrzniacz

w przestrzeni Samoobsługowego Muzeum.
Instalacja interaktywna „Uzewnętrzniacz” autorstwa Patrycji Mastej to niecodzienna zabawa w przestrzeni Samoobsługowego Muzeum. Tutaj za pomocą wieloformatowych magnesów ułożymy ślimaka wychodzącego z muszli, tworząc przy tym jednocześnie kompozycję muzyczną i plastyczną.
II poziom

18:00 – 0:00
Chewing gum tree/ Drzewo z gum do żucia - akcja artystyczna – Anetta Mona Chisa /Lucia Tkáčová – artystki, których prace prezentowane są na wystawie “Miękkie kody. Tendencje konceptualne w sztuce słowackiej”.

18:00 – 0:00
Zwiedzanie wystaw czasowych i stałych
Wystawy czasowe, które warto odwiedzić to „Ziemia rodzinna” Agnieszki Brzeżańskiej oraz wystawa „Miękkie kody. Tendencje konceptualne w sztuce słowackiej” prezentująca słowackie działania konceptualne i postkonceptualne począwszy od lat 60. do współczesności. Na poziomie 0 i I zobaczyć będzie można także wystawę czasową przygotowaną na XX-lecie Wrocławskich Szkół Fotograficznych AFA I PHO-BOS. Publiczność będzie mogła zwiedzić także wystawę stałą MWW: „Archiwum Jerzego Ludwińskiego”.

Dodano: 4.05.15 Udostęnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Mastej