“Ojciec i syn” 16.08.15 Film, Projekty społeczne, Wydarzenie specjalne (Niedziela), godz. 20.30, plenerowa projekcja na dachu MWW, bezpłatne wejściówki (Sunday), 8.30 PM, open-air screening on MWW roof, free tickets

Łączy ich nazwisko, wykonywany z pasją zawód, ale i silna, skomplikowana więź, pełna resentymentów i niedopowiedzeń. Dwaj wybitni dokumentaliści, Marcel i Paweł Łozińscy, wyruszają samochodem w podróż po Europie. Dla ojca jest to powrót do miejsca urodzenia, dla syna – próba rozliczenia wspólnej przeszłości. Obaj próbują zarejestrować kamerą ten trudny dialog.
[źródło: filmpolski.pl]

Projekcja towarzysząca wystawie “Vot ken you mach?”.

Wprowadzenie: Lech Moliński.

Dodano: 7.07.15 Udostęnij: Facebook, Twitter
„Ojciec i syn”
reż. Paweł Łoziński
Polska 2013, 54’
[dokument]

Projekcja towarzysząca wystawie "Vot ken you mach?"

Wstęp bezpłatny, obowiązują wejściówki do odebrania w kasie MWW

Wprowadzenie: Lech Moliński
"Father and Son"
dir. Paweł Łoziński