Oprowadzanie dyrektorskie — “Stosunki pracy” 04.09.16 Wydarzenie specjalne (niedziela), godz. 18, poziom 3 i 4, wstęp bezpłatny (Sunday), 6 PM, 3 and 4 floor, admission free

W niedzielę 4 września o godz. 18.00 w przestrzeni wystawy „Stosunki pracy. Z międzynarodowej kolekcji sztuki współczesnej Muzeum Współczesnego Wrocław” na poziomach 3 i 4 schronu przy Pl. Strzegomskim 2a odbędzie się oprowadzanie dyrektorskie Doroty Monkiewicz — dyrektorki Muzeum Współczesnego Wrocław.

Wystawa „Stosunki pracy”, której kuratorką jest dr Sylwia Serafinowicz, to premierowa prezentacja zbiorów międzynarodowej kolekcji sztuki współczesnej gromadzonych przez Muzeum Współczesne Wrocław od momentu powstania instytucji w 2011 roku.

Więcej informacji o wystawie >>>

Oprowadzanie jest bezpłatne – zapraszamy!

Dodano: 30.08.16 Udostęnij: Facebook, Twitter
Widok wystawy "Stosunki pracy". Shikeith, #Blackmendream, 2015. Fot. Małgorzata Kujda View of the "Labor Relations" exhibition. Shikeith, #Blackmendream, 2015. Fot. Małgorzata Kujda