Oprowadzanie kuratorskie – Roots & Fruits 04.09.15 Wydarzenie specjalne 4.9.15 (piątek), godz. 18.00, wstęp bezpłatny 4.9.15 (Friday), 6 PM, admission free

Po wystawie “Roots & Fruits”, będącej częścią jubileuszowej edycji TIFF Festival 2015 // Polska NOW!, w piątek 4 września oprowadzi nas kuratorka wystawy – Anna Kazimierczak.

“Roots & Fruits” w przekrojowy sposób prezentuje realizacje studentów i absolwentów Szkoły Filmowej w Łodzi, będących laureatami znaczących, polskich i międzynarodowych, konkursów.

Wśród nich znajdują się reprezentanci fotografii osobistej, jak i wykonanej na zlecenie, fotografii wykreowanej oraz fotografii odnalezionej. Wystawa jest okazją do postawienia szeregu pytań dotyczących tożsamości i kondycji społeczności o wspólnych korzeniach oraz – w szerszym wymiarze – samego medium fotografii.

Oprowadzanie kuratorskie jest bezpłatne – zapraszamy!

Dodano: 26.08.15 Udostęnij: Facebook, Twitter
Po wystawie "Roots & Fruits" oprowadzi nas kuratorka wystawy - Anna Kazimierczak. Anna Kazimierczak, the curator of “Roots & Fruits”, will guide us through the exhibition. Magdalena Franczuk, "Zła uczennica" Magdalena Franczuk, "Zła uczennica" TIFF Festival 2015 // ROOTS & FRUITS TIFF Festival 2015 // ROOTS & FRUITS