Promocja Przewodnika “Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” 28.10.15 Wydarzenie specjalne 28.10.15 (środa), "Barbara", Wrocław, ul. Świdnicka 8c, wstęp bezpłatny 28.10.15 (Wednesday), "Barbara", Wrocław, Świdnicka Str. 8c, admission free

28 października (środa) o godzinie 17.00 zapraszamy do „Barbary” na spotkanie promujące przewodnik „Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia”. Publikacja jest wspólnym przedsięwzięciem Muzeum Współczesnego Wrocław i Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki, a została przygotowana wraz z wystawą prezentowaną w Zachęcie (od 18 czerwca do 13 września 2015), a obecnie w Koszycach na Słowacji (Kunsthalle / Hala Umenia, od 6 października do 15 listopada 2015).

Na deser zaprezentujemy też film dokumentalny pt. „Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” zrealizowany przez TVP Wrocław i MWW.

Spotkanie poprowadzi dziennikarka “Gazety Wyborczej” Dorota Wodecka.

Uczestnicy:
Anna Markowska: historyczka i krytyczka sztuki, kuratorka.
Anna Mituś: krytyczka sztuki i kuratorka.
Dorota Monkiewicz: dyrektorka MWW.
Agnieszka Wolny-Hamkało: poetka, krytyczka literacka i publicystka.
Michał Duda: historyk sztuki, kurator i krytyk architektury.

Więcej informacji o Przewodniku “Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” >>>

Więcej informacji o filmie “Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” >>>

Dodano: 20.10.15 Udostęnij: Facebook, Twitter