Promocja Rity — o book arcie 29.04.15 Wydarzenie specjalne (Środa), godz. 19.00, Beautiful Tube, wstęp wolny (Wednesday), 7.00 PM, Beautiful Tube, free admission

Zapraszamy na poligraficzno-artystyczną przygodę z najnowszym numerem kwartalnika „Rita Baum”.

Tym razem będzie to książka-obiekt. Każdy z gości będzie mógł „doprojektować” z pomocą autorów niepowtarzalne egzemplarze Rity. Dzięki obecności wrocławskich artystów – autorów bookartowej „Rity” – Andrzeja Dudka-Dürera, Julity Gielzak, Patrycji Mastej i Jacka Zachodnego – podczas otwartego warsztatu dowiemy się, jak powstają niezwykłe ilustracje i specjalne konstrukcje w książkach. Przyjrzymy się inspiracjom twórców i zbadamy proces twórczy stojący za ich odmiennymi postawami.

Dla chętnych organizujemy konkurs: będzie można wygrać jeszcze gorące (prosto z drukarni!) egzemplarze Rit-obiektów! W dodatku każdy egzemplarz jest numerowany (w muzeum pojawią się najlepsze, pierwszorzędne numery) i każdy otrzyma sygnaturę autorów. Do uzyskania zatem niepowtarzalne, na wagę złota oryginały.

Sympatycznej atmosferze spotkania towarzyszyć będzie muzyka: Zbigniew Kozera, elektronika i kontrabas.

Dodano: 21.04.15 Udostęnij: Facebook, Twitter
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Wrocław

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Andrzej Dudek-Dürer, typografia - Julita Gielzak Projket - Jacek Zachodny, typografia - Julita Gielzak Projket - Patrycja Mastej, typografia - Julita Gielzak