RING 2 — Targi sztuki 2013 06.12.13–08.12.13 Targi sztuki, Wydarzenie specjalne Otwarcie 6 grudnia o godzinie 19.00, Woliery - V piętro. Opening on 6 December, 7:00 PM, Woliery - V floor.

Druga edycja „Targów sztuki – RING 2” to wspaniała okazja by w ferworze świątecznych przygotowań obdarować najbliższych, wyjątkowymi upominkami.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejną odsłonę wydarzenia, które w zeszłym roku spotkało się z gorącym odzewem zwiedzających.
Tym razem pragniemy zaprezentować ofertę najbardziej prężnie i twórczo działających, wrocławskich galerii sztuki współczesnej.

Tylko w Muzeum Współczesnym Wrocław, w jednym miejscu i czasie możecie Państwo zobaczyć prezentację 11 różnych instytucji, działających w naszym mieście. Oprócz galerii, które pokazywały swych artystów w zeszłym roku, takich jak Platon, Arttrakt, Socato, POCO?, BB czy Galeria M, tym razem swoją prezentację będzie miała również Galeria D.N.A.

Pokażemy też ofertę czterech nowych działających we Wrocławiu miejsc – Galerii Plakatu, Shopiq i Versus,
a także prace kolektywu działającego w Spółdzielni Panato na Nadodrzu.

Mamy nadzieję, że szeroki wybór prac artystycznych, takich jak malarstwo, rzeźba, szkło, ceramika, plakat czy fotografie pozwoli Państwu wybrać coś specjalnego dla siebie bądź swych bliskich. Spotkajmy się na RINGu!

Warsztaty przy okazji targów RING:

Sobota 7.12, między 13.30 a 18.00 – warsztaty sitodruku organizowane przez PANATO. Więcej informacji: PANATOMIA

Niedziela 8.12 między 13.30 a 16.00 – warsztaty dizajnerskich dekoracji świątecznych organizowane przez MWW.

Wstęp wolny!

Dodano: 22.11.13 Udostęnij: Facebook, Twitter
Zapraszamy również 7 i 8 grudnia między godz. 12.00 a 20.00.

Instytucje biorące udział w wydarzeniu:

Galeria BB
Galeria M
Galeria DNA
Galeria SHOPIQ
Galeria Versus
Galeria Sztuki SOCATO
Galeria Sztuki Współczesnej Arttrakt
Spółdzielnia PANATO
Galeria Plakatu - Polishposter.com
Platon Galeria Sztuki
POCO GALERIA
The fair is open also on 7 and 8 December, from 12:00 PM to 8:00 PM.

Institutions participating in the event:

Galeria BB
Galeria M
Galeria DNA
Galeria SHOPIQ
Galeria Versus
Galeria Sztuki SOCATO
Galeria Sztuki Współczesnej Arttrakt
Spółdzielnia PANATO
Galeria Plakatu - Polishposter.com
Platon Galeria Sztuki
POCO GALERIA