WNIEBO 2 – MUZYCZNA SYTUACJA NA DACHU 15.08.16 Koncert, Projekty społeczne, Wydarzenie specjalne 15.8.16 (poniedziałek), godz. 16–22, wstęp bezpłatny 15.8.16 (Monday), 4–10 PM, admmission free

W sierpniowe dni miasto spowalnia. Bierze wolne od wielkich aktywności. Oddajcie się „nicnierobieniu”. Podobnie jak w minionym roku, zapraszamy Was na dach MWW.

Będziemy słuchać muzyki, leżakować, popijać drinki i jeść watę cukrową. Możliwe, że nawet polecimy na księżyc!

Zagrają dla Was:
Marta Malinowska (Young Majli) dziennikarka radiowa związana z Radiem Wrocław, Radiem RAM i RW Kultura. Przez cały tydzień, namawia w eterze do odkrywania ciekawych brzmień, których pochodzenie nie ma znaczenia. Bardziej od gatunku liczy się pomysł i wykonanie. Entuzjastka czarnych brzmień, rytmu i bassu. Związana z wielozadaniowym kolektywem regime brigade, który reprezentuje jako djka, dziennikarka i aktywistka muzyczna.
Posłuchaj >>>

Jakub Walczak (Popa Lalczak) pomysłodawca i jeden z założycieli kolektywu regime brigade, pod znakiem którego często pojawia się w roli dja. Inspiracje muzyczne czerpie z wielu gatunków, jednak swój gust kieruje w stronę brzmień house’owch i minimalnych. Nie szufladkuje selekcji, bo jak sam mówi “liczy się groove, który wyzwala czystą i nieskrępowaną chęć do tańca”.
Posłuchaj >>>

Dodano: 2.08.16 Udostęnij: Facebook, Twitter
Muzyka, podróże w kosmos, niebo i wata cukrowa.

Zagrają dla Was: Marta Malinowska i Jakub Walczak

W dniu 15 sierpnia:
- galerie Muzeum Współczesnego Wrocław są otwarte dla zwiedzających w godz. 12.00–20.00
- Cafe Muzeum jest czynne w godz. 12.00–22.00
Music, space travel, sky and candy floss.

Playing for you: Marta Malinowska and Jakub Walczak

On 15th August: