WOLIERY vol. 9 13.12.13–05.01.14 Wydarzenie specjalne, Wystawa Otwarcie: 13 grudnia 2013 (piątek) o godz. 19.00, Woliery Opening: 13 December 2013 (Friday) at 7:00 PM,

Nabór artystów do 9 edycji Wolier został zakończony!

13 grudnia o godzinie 19 zapraszamy na otwarcie wystaw, w których udział wezmą:

Majka Dokudowicz
Paweł Dudek
Jacek Dziubiński
Chiara Gini / Włochy
Natalia Gołubowska
Piotr Mateusiak
Michał Bątkowski
Paulina Pluta
Janek Rous / Czechy
Wiktoria Rychlewska
Stepanka Sigmundova / Czechy

Malarstwo, rzeźba, fotografia, sztuka wideo, czy performans. Możliwości jest wiele aby wyrazić siebie i swoją twórczość.

Już po raz dziewiąty Muzeum Współczesne Wrocław udostępnia swoje ostatnie piętro dla artystów. W miejscu tym uczestnicy projektu działają na zasadzie DIY (“Do it Yourself”) – oprócz prac, przygotowują samodzielnie prezentacje swojej sztuki. Nie narzucamy tematu, treść prac ma odzwierciedlać osobowość i wyobraźnię twórców.

Do dyspozycji autorów zostanie udostępniona przestrzeń jedenastu wolier znajdujących się na piątym piętrze w schronie przy pl. Strzegomskim.

Ilość prac – dowolna. Warto wspomnieć, że wystawa odbędzie się bez ingerencji kuratorskiej.
Woliery dedykowane są zarówno profesjonalnym artystom, jak i amatorom sztuki.

Wstęp wolny.

Materiały do pobrania Download files Biogram Artystów Biography of Artists Dodano: 3.12.13 Udostęnij: Facebook, Twitter