Muzyczny finisaż wystawy „Gordon Parks: Aparat to moja broń” 21.08.17 Koncert (poniedziałek), godz. 19:00, taras na dachu MWW, wstęp bezpłatny, (Monday), 7 PM, terrace on the roof of MWW, free admission

Muzeum Współczesne Wrocław oraz Vertigo Jazz Club zapraszają na muzyczny finisaż wystawy Gordona Parksa „Aparat to moja broń”.

W poniedziałek 21 sierpnia o godz. 19:00 na tarasie MWW zagra Darek Rubinowski Quintet w składzie:
Darek Rubinowski (saksofon)
Marcin Elszkowski (trąbka)
Piotr Narajowski (kontrabas)
Bartek Szablowski (perkusja)
Grzegorz Ziółek (pianino).

W programie wieczoru: koncert jazzowy inspirowany twórczością Milesa Davisa z czasów „Pierwszego Wielkiego Kwintetu”, jak i z późniejszej twórczości mistrza. Całość zahaczy również o kompozycje z czasów bebopu.

Tego dnia w godz. 18:00–19:00 po raz ostatni będzie można bezpłatnie zobaczyć wystawę Gordona Parksa „Aparat to moja broń”.

Dodano: 25.07.17 Udostęnij: Facebook, Twitter