Szukaj,
,

BIP,
Promocja Przewodnika “Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” 28.10.15 28.10.15 (środa), "Barbara", Wrocław, ul. Świdnicka 8c, wstęp bezpłatny 28.10.15 (Wednesday), "Barbara", Wrocław, Świdnicka Str. 8c, admission free

28 października (środa) o godzinie 17.00 zapraszamy do „Barbary” na spotkanie promujące przewodnik „Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia”. Publikacja jest wspólnym przedsięwzięciem Muzeum Współczesnego Wrocław i Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki, a została przygotowana wraz z wystawą prezentowaną w Zachęcie (od 18 czerwca do 13 września 2015), a obecnie w Koszycach na Słowacji (Kunsthalle / Hala Umenia, od 6 października do 15 listopada 2015).

Na deser zaprezentujemy też film dokumentalny pt. „Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” zrealizowany przez TVP Wrocław i MWW.

Spotkanie poprowadzi dziennikarka “Gazety Wyborczej” Dorota Wodecka.

Uczestnicy:
Anna Markowska: historyczka i krytyczka sztuki, kuratorka.
Anna Mituś: krytyczka sztuki i kuratorka.
Dorota Monkiewicz: dyrektorka MWW.
Agnieszka Wolny-Hamkało: poetka, krytyczka literacka i publicystka.
Michał Duda: historyk sztuki, kurator i krytyk architektury.

Więcej informacji o Przewodniku “Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” >>>

Więcej informacji o filmie “Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” >>>

Dodano:20.10.15 Udostępnij: Facebook, Twitter