Szukaj,
,

BIP,
Promocja Przewodnika “Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” 28.10.15 28.10.15 (środa), "Barbara", Wrocław, ul. Świdnicka 8c, wstęp bezpłatny 28.10.15 (Wednesday), "Barbara", Wrocław, Świdnicka Str. 8c, admission free

28 października (środa) o godzinie 17.00 zapraszamy do „Barbary” na spotkanie promujące przewodnik „Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia”. Publikacja jest wspólnym przedsięwzięciem Muzeum Współczesnego Wrocław i Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki, a została przygotowana wraz z wystawą prezentowaną w Zachęcie (od 18 czerwca do 13 września 2015), a obecnie w Koszycach na Słowacji (Kunsthalle / Hala Umenia, od 6 października do 15 listopada 2015).

Na deser zaprezentujemy też film dokumentalny pt. „Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” zrealizowany przez TVP Wrocław i MWW.

Spotkanie poprowadzi dziennikarka “Gazety Wyborczej” Dorota Wodecka.

Uczestnicy:
Anna Markowska: historyczka i krytyczka sztuki, kuratorka.
Anna Mituś: krytyczka sztuki i kuratorka.
Dorota Monkiewicz: dyrektorka MWW.
Agnieszka Wolny-Hamkało: poetka, krytyczka literacka i publicystka.
Michał Duda: historyk sztuki, kurator i krytyk architektury.

Więcej informacji o Przewodniku “Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” >>>

Więcej informacji o filmie “Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia” >>>

Dodano:20.10.15 Udostępnij: Facebook, Twitter
„Barbara”
Wrocław, ul. Świdnicka 8c
„Barbara”
Wrocław, Świdnicka Str. 8c
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.
  • 1. Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Muzeum Współczesne Wrocław z siedzibą we Wrocławiu.
  • 2. Państwa dane udostępniane podczas przeglądania strony wykorzystywane będą wyłącznie w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Państwa aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Państwa potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty).
  • 3. Podstawą przetwarzania Państwa danych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych w jednym lub większej liczbie określonych celów.
  • 4. Muzeum Współczesne Wrocław we Wrocławiu informuje, iż gromadzone dane nie będą nigdzie przekazywane.
  • 5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  • 6. Państwa dane będą przechowywane przez okres obowiązywania aktualnego planu strategii promocyjnej Muzeum.
  • 7. Mają Państwa prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  • 8. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania oraz usunięcia, a nadto do żądania ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych.
  • 9. Mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego w zakresie, w jakim przetwarzanie jest związane z takim marketingiem bezpośrednim.
  • 10. Państwa dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody, podjęcia decyzji o wykreśleniu usunięcia ich z bazy danych lub zaprzestania obowiązywania aktualnego planu strategii promocyjnej Muzeum.
  • 11. Jeśli uznają Państwo, że przetwarzanie danych jest niezgodne z przepisami RODO, mogą Państwo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • 12. W toku przetwarzania Państwa danych nie będzie dochodzić do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
  • 13. Państwa dane nie będą przekazywane do państw trzecich (czyli poza Europejski Obszar Gospodarczy) ani do organizacji międzynarodowych.
  • 14. Jednocześnie informujemy, iż Muzeum Współczesne Wrocław we Wrocławiu od dnia 25 maja 2018 roku wyznaczyło Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować w sprawach ochrony i realizacji swoich praw w zakresie danych osobowych. E-mail kontaktowy do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: ochronadanych@muzeumwspolczesne.pl
  • 15. Ponadto informujemy, iż prośby dotyczące realizacji Państwa prawa do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (tylko jeśli przetwarzanie byłoby zbędne do realizacji wskazanego celu przetwarzania), a także prawo do ich przenoszenia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego można kierować na adres mailowy: ochronadanych@muzeumwspolczesne.pl
AKCEPTUJĘ