Habeas Job! PANATO w rok później 10.01.13 10.01.2013 (czwartek), godz. 18.00, Beautiful Tube 10.01.2013 (Thursday), 6:00PM, Beautiful Tube

Rok temu zorganizowaliśmy w Muzeum Współczesnym Wrocław cykl trzech dyskusji, podczas których zastanawialiśmy się nad możliwościami znalezienia zatrudnienia przez ludzi „młodych” w tak zwanym sektorze kreatywnym, czyli obejmującym usługi z zakresu projektowania, sztuki, fotografii, wzornictwa, etc. Jako pierwsi publicznie zaprezentowaliśmy pomysł powstania wielobranżowej spółdzielni socjalnej. Cieszymy się, że pomysł PANATO (wtedy jeszcze nie znaliśmy jego nazwy), miał swoją inaugurację latem minionego roku i od tamtego czasu aktywnie jest realizowany w naszym mieście. Niektóre z osób, które są członkami spółdzielni poznały się po raz pierwszy właśnie na spotkaniach w Muzeum Współczesnym.

Teraz, w rok po tamtych debatach, chcemy się spotkać z twórcami i twórczyniami PANATO, zapytać o ich doświadczenia ze spółdzielczością socjalną, porozmawiać i sukcesach i porażkach. Będzie można również posłuchać o najciekawszych projektach zrealizowanych przez młodych spółdzielców.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych podjęciem ewentualnej współpracy z PANATO.

Prowadzenie: A chairperson: Bartek Lis Dodano:9.01.13 Udostępnij: Facebook, Twitter
Goście: ekipa PANATO, w tym prezeska: Natalia Polakowska i szefowa PR – Patrycja Polaczuk-Rutkowska Guests: PANATO team, a chairwoman: Natalia Polakowska, a PR executive – Patrycja Polaczuk-Rutkowska