Szukaj,
,

BIP,
Jak TO czytać? O potrzebach społeczności ukraińskiej we Wrocławiu 27.01.19 (niedziela), godz. 17.00, Beautiful Tube, wstęp bezpłatny (неділя), 17:00 година, Beautiful Tube, вхід вільний

Інформація українською мовою >>>

Muzeum Współczesne Wrocław oraz Fundacja Ukraina zapraszają na spotkanie podsumowujące projekt “Co możemy dla siebie zrobić?”, skierowany do społeczności ukraińskiej zamieszkującej Wrocław.

Przez ostatnie miesiące artystka Gabriela Kowalska / gabukow przeprowadziła kilkadziesiąt rozmów z przedstawicielami ukraińskiej społeczności we Wrocławiu, równocześnie zapraszając Ukrainki i Ukraińców do zadania sobie nawzajem pytania “Co możemy dla Nas zrobić?”.

Podczas spotkania artystka opowie o wynikach swoich badań, wskazując na połączenia, związki i regularności, które zaobserwowała. Zaprosi Was do wspólnego prześledzenia procesu odkrywania głębokich potrzeb społeczności ukraińskiej, mieszkającej we Wrocławiu oraz do zadania sobie pytania, jak to się ma do aktualnej sytuacji w Polsce.

Gabriela Kowalska / gabukow artystka interdyscyplinarna, projektantka, działaczka, animatorka i kuratorka. Projekt “Co mogę dla Ciebie zrobić?” w San Sebastián (2016) i we Wrocławiu (2017) realizowała w ramach programu AIR Wro prowadzonego przez Strefę Kultury Wrocław.

Więcej informacji o projekcie >>>

Dodano:24.01.19 Udostępnij: Facebook, Twitter
fot. Olena Ostakowa фот. Olena Ostakowa
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ