Szukaj,
,

BIP,
Książka za kraty. Vol. 5 27.11.17–31.01.18

Niepotrzebne książki nie muszą trafić na makulaturę. Można przekazać je więźniom. Ogólnopolska akcja czytelnicza „Książka za kraty” ruszyła po raz ósmy, a Muzeum Współczesne Wrocław bierze w niej udział po raz piąty.

W tym roku po raz kolejny zbieramy książki, gazety, czasopisma oraz audiobooki, płyty CD i DVD dla osadzonych w Zakładzie Karnym w Wołowie.

Wasze podarunki możecie przynosić do kasy MWW lub Beautiful Tube na pierwszym piętrze schronu przy pl. Strzegomskim 2a w godzinach otwarcia muzeum (sprawdź godziny otwarcia).

Po zakończeniu zbiórki, książki zostaną przewiezione do Zakładu Karnego w Wołowie i zasilą tamtejszą bibliotekę.

Dołączajcie do akcji!

„Książka za kraty” na Facebooku >>>

Pomysłodawczyni akcji Originator of the campaign Agnieszka Kłos Dodano:23.11.17 Udostępnij: Facebook, Twitter
Uprzejmie prosimy, aby książki przynosić w kartonach lub torbach, które łatwo będzie można przetransportować do Zakładu Karnego w Wołowie.

Przywóz większej ilości darów prosimy umawiać telefonicznie: 71-356-42-67.

Dziękujemy!