Szukaj,
,

BIP,
Książka za kraty. Vol. 6 03.12.18–31.01.19

Niepotrzebne książki nie muszą trafić na makulaturę. Można przekazać je więźniom! Muzeum Współczesne Wrocław po raz szósty dołączyło do ogólnopolskiej akcji czytelniczej “Książka za kraty”.

W tym roku zbieramy książki, gazety, czasopisma oraz audiobooki, płyty CD i DVD dla osadzonych w Zakładzie Karnym nr 1 na ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu.

Wasze podarunki możecie przynosić do kasy MWW lub Beautiful Tube na pierwszym piętrze schronu przy pl. Strzegomskim 2a w godzinach otwarcia muzeum (sprawdź godziny otwarcia).

Po zakończeniu zbiórki, książki zostaną przewiezione do Zakładu Karnego nr 1 na ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu i zasilą tamtejszą bibliotekę.

Dołączajcie do akcji!

„Książka za kraty” na Facebooku >>>

Dodano:29.11.18 Udostępnij: Facebook, Twitter
Uprzejmie prosimy, aby książki przynosić w kartonach lub torbach, które łatwo będzie można przetransportować do Zakładu Karnego nr 1 na ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu.

Przywóz większej ilości darów prosimy umawiać telefonicznie: 71-356-42-67.

Dziękujemy!
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ