Szukaj,
,

BIP,
Oprowadzanie w języku ukraińskim po wystawie Elli Littwitz “I wody stały się piołunem” 18.11.18 (niedziela), godz. 15.00, poziom 5, wstęp bezpłatny / (неділя), початок о 15.00, поверх 0, вхід безкоштовний (неділя), початок о 15.00, поверх 0, вхід безкоштовний

Версія українською мовою нижче

Muzeum Współczesne Wrocław zaprasza na oprowadzanie w języku ukraińskim po wystawie Elli Littwitz I wody stały się piołunem realizowane w ramach cyklu Polska-Ukraina.

W swoim najnowszym projekcie artystka przygląda się fenomenowi Morza Śródziemnego. Littwitz splata ze sobą elementy pochodzące z różnych porządków: religii, nauki czy geopolityki, ujawniając przy tym historyczne i archeologiczne dzieje regionu, jego skomplikowaną teraźniejszość i niejasną przyszłość.

Prowadzenie: Khrystyna Moldavchuk

Kolejne oprowadzanie po wystawie Medytacje Fibonacciego + Sztruksowy zając | wobec Katarzyny Kobro (1898–1951) odbędzie się 16.12.2018 (niedziela), o godz. 15.00.

Więcej o cyklu Polska-Ukraina >>>

______

Екскурсія українською мовою по виставці Еллі Літвіц «І води стали як полин»

Музей Сучасності Вроцлав запрошує на екскурсію українською мовою по виставці Еллі Літвіц «І води стали як полин» реалізовану в рамках циклу Польща-Україна.

В своєму новому проекті артистка зосереджується на феномені Середземного моря. Літвіц переплітає між собою елементи, що походять з різних середовищ: релігії, науки чи геополітики в той же час підкреслює історичні і археологічні події пов’язані з регіоном, його непросте сьогодення та непевне майбутнє.

Екскурсовод: Христина Молдавчук

Наступна екскурсія по виставці «Медитації Фібоначчі + вельветовий заєць / за Катажиною Кобро (1898–1951)» відбудеться 16.12.2018 у неділю, початок о 15.00

Детальніше про проект “Польща – Україна” >>>

Dodano:7.11.18 Udostępnij: Facebook, Twitter