MWW, pl. Strzegomski 2a, 53-681 Wrocław
Tel. 71 356 42 57, mww@muzeumwspolczesne.pl
Pon. 10.00-18.00, Wt. zamknięte, Śr.-Nd. 12.00-20.00
więcej
PLANNING FOR REAL. Warsztaty, vol. 2 20.02.15 (Piątek), godz. 17.00, Beautiful Tube, wstęp wolny

Zapraszamy mieszkańców Szczepina na konsultacje społeczne w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego prowadzone po raz pierwszy metodą PLANNING FOR REAL. Współtwórczynią PLANNING FOR REAL jest Margaret Wilkinson, która w Wielkiej Brytanii od wielu lat prowadzi konsultacje z mieszkańcami dotyczące między innymi rozwoju przestrzennego.

Metoda ta pomaga zaangażować społeczności lokalne w procesy kreowania polityki przestrzennej i społecznej poprzez efektywne konsultacje społeczne, wspieranie lokalnych grup w rozwijaniu działań oddolnych, budowę potencjału społecznego i stymulowanie innowacji.

Jeżeli mieszkasz na Szczepinie lub masz pomysł na projekt, który mógłby być realizowany na tym osiedlu, to zapraszamy do Muzeum Współczesnego. Wspólnie będziemy analizować przestrzeń pod kątem problemów i potrzeb oraz zastanawiać się nad możliwymi rozwiązaniami. Wszystko w kontekście tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

Dodano:27.01.15 Udostępnij: Facebook, Twitter
Warsztaty poprowadzi zespół Towarzystwa Urbanistów Polskich

Organizacja: Miasto Wrocław

Koordynatorzy na Szczepinie: Bartek Lis (MWW), Przemysław Filar (TUMW)

Kolejne warsztaty: 27 lutego 2015
Zamknij
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej Zamknij