Szukaj,
,

BIP,
Warsztaty twórcze z Fundacją Ukraina / Творчі майстер-класи з Фундацією Україна 05.10.18–19.10.18

Прокрутити вниз для української версії

Projekt POLSKA–UKRAINA zakłada ścisłą współpracę z wrocławską Fundacja Ukraina (Centrum Ukraińskim Kultury i Rozwoju).

Celem fundacji jest między innymi wspieranie migrantów w rozwoju osobistym i zawodowym, a także integracji ze społeczeństwem przyjmującym poprzez prowadzenie działalności szkoleniowej i edukacyjnej oraz podejmowanie działalności kulturowo-artystycznej.

We współpracy z Fundacją Ukraina stworzyliśmy cykl trzech warsztatów twórczych:

— 5.10.18 (piątek), godz. 18.00–19.30
WARSZTATY EKOLOGICZNO-ARTYSTYCZNE

Uczestnicy nauczą się, jak w prosty sposób wykonać praktyczne przedmioty codziennego użytku z surowców wtórnych, poznają podstawy ekologicznego zachowania (z uwzględnieniem sytuacji w Polsce i na Ukrainie).

Warsztaty odbędą się w Muzeum Współczesnym Wrocław
pl. Strzegomski 2a, 1. piętro, Beautiful Tube

— 12.10.18, godz. 18.00–19.30
WARSZTATY KULINARNE

Uczestnicy będą mieli szansę zintegrować się przy wspólnym gotowaniu. Pod okiem prowadzącego wymienią się przepisami oraz spróbują przygotować tradycyjne potrawy polskie i ukraińskie.

Warsztaty odbędę się w siedzibie Fundacji Ukraina
ul. Ruska 46a/201

— 19.10.18, godz. 18.00–19.30
WARSZTATY INTERAKTYWNE

Zajęcia oparte będą na grach i symulacjach nakierowanych na poznanie kultur, obalenie stereotypów oraz kształtowanie tolerancji.

Warsztaty odbędą się w Muzeum Współczesnym Wrocław
pl. Strzegomski 2a, 1. piętro, Beautiful Tube

Prowadzenie zajęć:
Natalia Sopizhenko oraz Marcel Majchrzak

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona – obowiązują zapisy – WYPEŁNIJ FORMULARZ

ТВОРЧІ МАЙСТЕР-КЛАСИ З ФУНДАЦІЄЮ УКРАЇНА

Проект Україна–Польща передбачає тісну співпрацю з вроцлавською організацією Фундація Україна. Метою діяльності фундації є інформаційна та правова підтримка мігрантів, які проживають у Вроцлаві та околицях, а також координація навчально-культурних проектів, спрямованих на інтеграцію мігрантів в польське середовище.

Разом з Фундацією Україна ми реалізуємо серію творчих майстер-класів:

— 5.10.2018, о годинах 18:00–19:30
Майстер-клас екологічного та художнього спрямування

на якому учасники дізнаються, як легко створити практичні предмети повсякденного вжитку з перероблених матеріалів, познайомляться з основами екологічної поведінки (враховуючи ситуацію в Польщі та Україні). Майстер-класи відбудуться в приміщені Muzeum Współczesne (plac Strzegomski 2a) в галереї Beautiful Tube.

— 12.10.2018, о годинах 18:00–19:30
Кулінарні майстер-класи

учасники готуватимуть традиційні польські та українські страви під керівництвом вмілих кухарів майстер-класи відбудуться в приміщенні Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju (Ruska 46A/201).

— 19.10.2018, о годинах 18:00–19:30
Інтерактивний майстер-клас

під час якого заняття відбудуться в ігровій формі і будуть спрямовані на формування міжкультурного порозуміння, толерантності і боротьбу зі стереотипами. Майстер-класи відбудуться в приміщені Muzeum Współczesne (plac Strzegomski 2a) в галереї Beautiful Tube.

Заняття проводитимуть:
Наталія Сопіженко та Марцель Майхжак Кількість

Місць обмежена, тому реєестрація ОБОВ’ЯЗКОВА Для зголошення участі в майстер-класі, заповність, будь ласка, форму >>>.

Участь в майстер-класах БЕЗКОШТОВНА

Dodano:20.09.18 Udostępnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ