Szukaj,
,

BIP,
Finisażowe spotkanie z Hubertem Humką 04.06.18 (poniedziałek), godz. 17.30, 5. piętro, wstęp bezpłatny (Monday), 5.30 PM, 5th floor, free admission

W ostatnim dniu trwania wystawy Death Landsacpes zapraszamy na autorskie spotkanie z Hubertem Humką.

Podczas rozmowy artysta opowie o swoim warsztacie twórczym, zaprezentuje poprzednie cykle fotograficzne (m.in. Evil Man, Ladies of Love) oraz zdradzi kulisy powstawania wystawy Death Landscapes i towarzyszącego jej katalogu.

Spotkanie poprowadzi Paweł Bąkowski – kurator wystawy.

Więcej informacji o wystawie >>>

Hubert Humka – artysta, fotograf, absolwent Łódzkiej Filmówki. W fotografii interesuje go zagadnienie rozszerzonego dokumentu oraz eksplorowanie w różnych kontekstach autentyczności medium fotografii. Jego prace były pokazywane w Polsce i za granicą na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Projekt Humki Evil Man został wydany w 2015 roku w postaci książki fotograficznej, która zdobyła wiele nagród.

4 czerwca w godz. 16.00–18.00 po raz ostatni będzie można bezpłatnie zwiedzić wystawę Death Landsacpes.

Dodano:24.05.18 Udostępnij: Facebook, Twitter
Hubert Humka, z cyklu "Ladies of Love" Hubert Humka, from the cycle "Ladies of Love"
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ