MAKING PUNK A THREAT AGAIN czyli coś więcej niż muzyka 19.11.15 19.11.15 (czwartek), 18.00, Beautiful Tube, wstęp wolny 19.11.15 (Thursday), 6 PM, Beautiful Tube, free admission

Punk to kultura, której nie dało się zamknąć w zatęchłej salce prób, albo w butiku z prowokacyjną odzieżą. Wykraczając poza swoją czysto estetyczną rolę, wytworzyła możliwość współuczestnictwa. Zmaterializowała się jako przestrzeń emancypacji, indywidualnej ekspresji, dyskusji, wymiany idei. Spełniła marzenie o wspólnocie, dała poczucie wpływu na rzeczywistość i możliwość tworzenia własnej. Mam swoją historię związaną z uczestnictwem w kulturze punk i przez pryzmat tego fascynującego doświadczenia chciałbym o niej opowiedzieć.

Hubert Kostkiewicz – aktywista społeczny i kulturalny, dziennikarz, muzyk.

Wykład towarzyszy wystawie PUNXDEFEKTUOZOZ: Dr Lakra i Laureana Toledo.

Kurator debat Curator of the debates Bartek Lis Dodano:9.11.15 Udostępnij: Facebook, Twitter
Hubert Kostkiewicz – aktywista społeczny i kulturalny, dziennikarz, muzyk

Wykład towarzyszy wystawie PUNXDEFEKTUOZOZ:
Dr Lakra i Laureana Toledo
Hubert Kostkiewicz is a social and cultural activist, journalist and musician

The lecture accompanies the exhibition PUNXDEFEKTUOZOS:
Dr Lakra and Laureana Toledo